Lokalizacja apartamentów w Szczecinie

Ponieważ miasto przyciąga tak wielu, dostępna jest bardzo szeroka baza zawierająca apartamenty w Szczecinie na wynajem. I z roku na rok ulega ona dynamicznemu powiększaniu. Dodawane są coraz to nowe lokale, w różnych lokalizacjach. Z reguły są to lokale nowe i wykończone w bardzo wysokim standardzie.

Dlatego apartamenty Szczecin to szereg różnorodnych lokali, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są bowiem opcje i tańsze, i droższe; i mniejsze, i większe. Zaprojektowane minimalistycznie, jak i z dużym rozmachem przez najlepszych architektów wnętrz, wykończone z wysokimi budżetami.

Poniżej przedstawiamy wybrane lokalizacje apartamentów w Szczecinie:

  • apartamenty w centrum Szczecina; wybierając je, będziemy mieć blisko do wszystkich głównych atrakcji turystycznych, dworca kolejowego, Wałów Chrobrego, Katedry, portu czy zabytków miasta;
  • apartamenty na podzamczu, starówce, placu Orła Białego, ulicy Tkackiej oferują bliskość portu, nabrzeża rzeki Odry i Wałów Chrobrego, ale przede wszystkim Starego Miasta pełnego urokliwych kawiarni i restauracji;
  • apartamenty na Gumieńcach — jest to część miasta doskonale skomunikowana z trasami prowadzącymi do Niemiec;
  • apartamenty na ulicy Sowińskiego — to ciche miejsce, ale jednocześnie ulokowane w samym sercu miasta.

 

Wszystko to powoduje, że apartamenty Szczecin stanowią doskonały wybór dla turystów przybywających do tego urokliwego miasta.

Jednak to również doskonała oferta dla pracowników najemnych i biznesmenów.

Apartamenty biznesowe w centrum oferują to świetne położenie blisko portu i serca przemysłowego Szczecina, w tym terenów stoczniowych, na których działa kilkanaście firm stoczniowych. Są też dostępne apartamenty na prawobrzeżu dające dobry dostęp do autostrady i drogi ekspresowej S3 czy Goleniowskiego Parku Przemysłowego, lotniska Goleniów oraz stref przemysłowych Trzebusz-Dunikowo. Na Gumieńcach mamy bliskość granicy i wielu firm zlokalizowanych w gminie Kołbaskowo. Również szeroka wynajmu dostępna jest na Warszewie, które gwarantuje relaksującą, spokojną okolicę oraz ładne widoki na miasto z góry. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób zostających na dłuższe pobyty.

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.