Serwis eapartament.pl: polski portal wynajmu apartamentów

« Powrót
16/02/2015

Dzięki portalowi eapartament.pl polski świat serwisów hotelowych i wakacyjnych wzbogacił się o nową, wartościową pozycję. Strona zapewnia możliwość wygodnego wynajmu apartamentów na krótkie terminy.

Serwis zapewnia szeroki wachlarz lokali w różnych lokalizacjach.

  • Są to najczęściej lokale wysokiej klasy, z wnętrzami zaprojektowanymi przez projektanta oraz wykończone materiałami wysokiej jakości.
  • Są to budynki nowe lub prawie nowe.
  • Są to miejsca przyjazne turystom: znajdują się w dogodnych lokalizacjach, najczęściej blisko morza czy promenady lub w centrach miejscowości.
  • Mają zróżnicowaną powierzchnię: od mniejszych, jednopokojowych, do bardzo dużych apartamentów z wielkim salonem i wieloma sypialniami.
  • Są wyposażone w normalne kuchnie z kuchenką, lodówką i zmywarką. Oczywiście są dostępne garnki, naczynia i sztućce.
  • Ponadto wiele apartamentów jest wyposażonych w zmywarkę, pralkę, deskę do prasowania, żelazko, ekspres do kawy czy kuchenkę mikrofalową.  Dostępny może być często także osprzęt dla dzieci czy plażowy. Oczywiście większość apartamentów ma telewizor.
  • Obiekty są w pełni ogrzewane. Pozwala to na wizytę przez cały rok.

Wyszukiwarka w serwisie daje możliwość szukania prostego lub zaawansowanego. Najczęstszą metodą znajdowania apartamentu jest wyszukiwanie proste: wystarczy wprowadzić miejscowość oraz daty przyjazdu i wyjazdu. Po kliknięciu elementu „Więcej opcji” zostanie rozwinięty dodatkowy pasek, w którym możemy uściślić kryteria wyszukiwania: określić powierzchnię lokalu, odległość od centrum i inne parametry.

Serwis zapewnia również możliwość przesłania właścicielowi obiektu zapytania o kwestie wykraczające poza usługę standardową. Ponieważ nie są to obiekty hotelowe, więc istnieje spora szansa porozumienia z właścicielem obiektu we wszelkich kwestiach nietypowych, na przykład w zakresie przywiezienia zwierząt domowych czy zamieszkania w jednym lokalu ponadwymiarowej liczby gości.

Podsumowując. Jeśli miałeś już dosyć tego, co uciążliwe podczas wynajmowania apartamentów: konieczności wielokrotnego telefonowania czy niekończącego się wysyłania się zapytań, na które brak odpowiedzi, skorzystaj ze strony www.eapartament.pl.

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.