Ciekawostki, artykuły, różności

Świnoujście pnie się w górę. W mieście powstaje coraz więcej apartamentowców

11/02/2015
Dziś można być daleko od stwierdzenia, że nad polskim morzem zapanowała stagnacja. W kurortach położonych nad Bałtykiem wciąż nie brakuje nowych inwestycji, a co ciekawe, inwestorzy nie narzekają na klientów. Tak jest chociażby w Świnoujściu.
Czytaj całość »

Apartamenty na wynajem: dołącz do nowego trendu!

11/02/2015
Apartamenty na wynajem to najnowsza moda w turystyce oraz coraz popularniejsze rozwiązanie w podróżach biznesowych. Świetnie ulokowane, atrakcyjnie urządzone, duże, a wreszcie korzystne cenowo - często biją na głowę inne dostępne na rynku oferty, w tym szczególności oferty hotelowe.
Czytaj całość »

Apartamenty w Międzyzdrojach i moja historia

11/02/2015
Kiedy otrzymałam prośbę od serwisu eapartament.pl o napisanie krótkiej notki o moich doświadczeniach w Międzyzdrojach, momentalnie na mojej twarzy zagościł uśmiech. Zauważył to nawet mój chłopak! Miło jest przypomnieć sobie te świetne chwile z paczką przyjaciół.
Czytaj całość »

Apartamenty w Świnoujściu są godne polecenia!

06/06/2005
Świnoujście to doskonałe miejsce na szybki wypad z mężem i małymi dziećmi. Duże miasto, które ma wszystko to, co potrzeba: całą potrzebną infrastrukturę, w tym szpital czy centra handlowe z prawdziwego zdarzenia. A poza wszystkim to miasto położone bezpośrednio na wybrzeżu, przy samej granicy kraju. Więc zawsze można wyskoczyć na zakupy do naszych zachodnich sąsiadów!
Czytaj całość »

Apartamenty w Kołobrzegu: wymarzone wakacje dla dwojga

06/06/2005
To była fantastyczna przygoda zarówno dla mnie, jak i mojej żony. Na 40-lecie naszego małżeństwa chciałem zorganizować coś wyjątkowego, zapadającego w pamięć na lata. Chciałem sprawić mojej małżonce niespodziankę, tak abyśmy ten specjalny dla nas dzień spędzili w najlepszym nastroju i godnym miejscu.
Czytaj całość »
Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.