Apartamenty w Kołobrzegu: wymarzone wakacje dla dwojga

« Powrót
06/06/2005

To była fantastyczna przygoda zarówno dla mnie, jak i mojej żony. Na 40-lecie naszego małżeństwa chciałem zorganizować coś wyjątkowego, zapadającego w pamięć na lata. Chciałem sprawić mojej małżonce niespodziankę, tak abyśmy ten specjalny dla nas dzień spędzili w najlepszym nastroju i godnym miejscu.

Decyzję podjąłem błyskawicznie. I od razu też zdecydowałem się zarezerwować apartament. Nie było z tym problemu, gdyż był maj, a więc jeszcze przed sezonem. Inaczej jest w wakacje, szczególnie podczas festiwalu muzyki Sunrise, kiedy to Kołobrzeg przeżywa istne oblężenie turystyczne. Wtedy na pewno trudniej znaleźć wolne apartamenty. Ale w maju? Do wyboru, do koloru. Wybierz i znajdź, co chcesz, w dowolnym standardzie, o takiej wielkości, jaką sobie tylko życzysz, i wreszcie, w jakiej tylko chcesz lokalizacji. Apartamenty nad morzem, w urokliwym centrum, na starym mieście — wszystko dostępne od ręki. Nic tylko wybierać i rezerwować.

Rozważałem różne lokalizacje. Myślałem o okolicach amfiteatru, jednak po chwili zastanowienia zrezygnowałem z tej okolicy. Rozważałem również środek miasta. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na noclegi nad morzem, aby mieć piękny widok na nasz polski Bałtyk. Do centrum zawsze można szybko dojechać taksówką. Po to się przecież podróżuje nad morze, aby przebywać jak najbliżej niego! I aby móc spacerować po molo, wzdłuż promenady czy koło urokliwych restauracyjek. Zapewniam, że nawet poza sezonem te miejsca mają swój wyjątkowy urok!

Apartamenty przy plaży mają też jeszcze jedną zaletę. Najczęściej znajdują się w zdecydowanie cichszych, spokojnych otoczeniach niż te w głośnych centrach miast. Dla dwójki seniorów, jak my, było to najlepsze rozwiązanie.

Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, ogłoszenia na apartamenty do wynajęcia można było znaleźć na każdym kroku. Mimo wszystko byłem zadowolony, że skorzystałem z systemu internetowego, gdyż pozwala on dokonać wyboru w spokoju, pozostając we własnym domu. Daje dużo czasu do zastanowienia.

Co do samego Kołobrzegu, to jest to doprawdy urokliwe miasto. Idealne dla takiej pary, jak my, a więc już niemłodych ludzi ceniących sobie spokój, dobry nastrój, wysokiej klasy restauracje i dobre jedzenie. Zauważyliśmy, że miejscowość przyciąga wielu gości z Niemiec. A ci, jak wiadomo, są bardzo wymagającymi klientami. Dzięki nim w Kołobrzegu w ostatnich latach mocno poprawiono nastawienie do klienta i poziom obsługi.

Polecam wszystkim turystykę! Podróżujcie i zwiedzajcie świat, bo naprawdę warto. Nie ma nic przyjemniejszego na emeryturze, niż wycieczki do nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi. Można to dzisiaj zrobić naprawdę tanio! Jednym wielkim mitem jest to, że wakacje muszą być drogie. Wręcz przeciwnie. Korzystając z dobrodziejstw Internetu, możemy kupić wszystko w bardzo niskich cenach. Czy będą to bilety lotnicze, wycieczki, czy właśnie rezerwowanie kwater.

Jeśli więc będziecie szukać ofert na apartamenty na wynajem, polecam gorąco serwis eapartament.pl. Dzięki niemu najszybciej znajdziecie to, czego szukacie. W dobrej cenie, w dobrych lokalizacjach i z przyjazną obsługą.

Paweł Lewandowski

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.