Apartamenty w Świnoujściu są godne polecenia!

« Powrót
06/06/2005

Świnoujście to doskonałe miejsce na szybki wypad z mężem i małymi dziećmi. Duże miasto, które ma wszystko to, co potrzeba: całą potrzebną infrastrukturę, w tym szpital czy centra handlowe z prawdziwego zdarzenia. A poza wszystkim to miasto położone bezpośrednio na wybrzeżu, przy samej granicy kraju. Więc zawsze można wyskoczyć na zakupy do naszych zachodnich sąsiadów!

Jak najłatwiej wyszukać apartamenty na wynajem? Najlepiej na stronie eapartament.pl. Serwis umożliwia znajdowanie informacji według różnych kryteriów. Dzięki temu można szybko znaleźć odpowiednią ofertę — na przykład w konkretnej lokalizacji.

Apartament, który ma spełnić swoje zadanie przy wycieczce z dziećmi, musi spełniać kilka warunków. Po pierwsze powinien mieć dwa pokoje. Jeden dla rodziców, a drugi dla młodych. I tu się ujawnia pierwsza przewaga apartamentów do wynajęcia nad hotelami. Są to bowiem normalne, często urokliwie położone i urządzone mieszkania, z własną kuchnią, duże powierzchniowo, z kilkoma pokojami. Dzięki temu zawsze czujesz się tak, jak u siebie w domu!

Dlatego noclegi nad morzem najlepiej zorganizować właśnie w tego typu miejscu. Wyjdzie taniej i bardziej komfortowo. Dzieciaki będą mogły skorzystać z normalnego, osiedlowego placu zabaw, zamiast być zamknięte w wielkim molochu z betonu. Kiedy się porządnie wyszaleją, będą mniej dokazywać:)

Idąc promenadą w Świnoujściu, non stop natykamy się na apartamenty przy plaży. Jednak, aby nasza turystyka była udana, polecam skorzystanie z systemu internetowego i to na kilka miesięcy wcześniej. Po pierwsze, oszczędzi nam to wiele czasu. Zamiast bezproduktywnie fatygować się i zwiedzać kolejne apartamenty, lepiej zrobić to po prostu przez Internet! Nie mówiąc o tym, że odkładając to na ostatnią chwilę, ryzykujemy, że wszystko będzie pozajmowane. Szczególnie w takiej popularnej miejscowości, jaką jest Świnoujście.

Należy jeszcze pamiętać o odpowiednim towarzystwie dla naszej dziatwy — i tutaj, ponownie, nie znajdziemy lepszego wyboru nad morzem. Inne miejscowości turystyczne są pełne nieco starszej młodzieży, która może nie być odpowiednim towarzystwem dla mniejszych dzieci. Tymczasem właśnie Świnoujście oferuje wiele miejsc, gdzie małe dzieciaki mogą się wspólnie bawić, poznawać się. W większości miejsc dzieci są akceptowane, a więc nie spotkamy się nigdzie ze zgryźliwymi uwagami czy docinkami.

Polecam również wybranie się na zakupy do najbliższej miejscowości po niemieckiej stronie granicy, Ahlbeck. Jest to bardzo urokliwa mała mieścina z sporą liczbą sklepów czy małych kawiarenek. Bardzo czysta, schludna i zadbana. I przede wszystkim spokojna, nie znajdziemy tam bowiem gwaru typowego dla tego typu miejscowości turystycznych. Dlatego wizytę tam należy traktować jako obowiązkowy punkt programu pobytu — dla relaksu i odpoczynku.

Podsumowując, apartamenty nad morzem to naprawdę świetny wybór na wakacje! Polecam jako fanka polskiego wybrzeża od wielu lat. Bierzmy swoje dzieci, rezerwujmy i w drogę!

Anna Kamińska  

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.