Świnoujście: apartamenty przy plaży i promenadzie

Apartamenty przy promenadzie

Piękna plaża, cudowne widoki, świeże morskie powietrze, a to wszystko w jednym miejscu. Nie za granicą, tylko nad naszym polskim morzem. Planując urlop, bardzo często zapominacie o tym, jak wspaniale jest w różnych zakątkach naszego kraju. Przykładem niech będzie Świnoujście i apartamenty przy promenadzie. Tutaj odbywa się bardzo wiele koncertów oraz ulicznych przedstawień, których nie zobaczycie w innym miejscu w tak dużej ilości. Klimat, jaki panuje przy promenadzie, jest doprawdy magiczny.

Na uwagę zasługują zabytkowe hotele, które występują tu licznie i są niezwykle eleganckie. W okolicy znajduje się dzielnica uzdrowiskowa, którą naprawdę warto odwiedzić.

Apartamenty przy plaży

Wracając do dzielnicy apartamentów, warto wspomnieć, że w każdym z nich znajduje się bar lub restauracja, w których można posmakować specjałów przygotowanych z bałtyckich ryb. Każdy znajdzie tutaj to, czego potrzebuje. Ścieżki rowerowe i ławeczki położone wśród zieleni dodają uroku wypoczynkowi. Warto także zwiedzić trasę łączącą Polskę z Niemcami, na której zainstalowane są tablice informacyjne dotyczące całego regionu.

W miejscu, w którym przebiega granica między państwami, stoi bardzo piękna brama ze stali szlachetnej. Symbolizuje ona integrację przygranicznego regionu. Warto wspomnieć, że odrestaurowanie promenady było jedną z największych inwestycji miasta. Patrząc na wspaniale prezentujące się apartamenty przy plaży w Świnoujściu, można być pewnym, że ta inwestycja była jedną z najlepszych decyzji rozwojowych w historii tego nadmorskiego miasta.

Nie wolno zapomnieć o muszli koncertowej znajdującej się na promenadzie, to tutaj w czasie wakacji przenosi się centrum kulturalne Świnoujścia.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje, które znajdziemy w tym wspaniałym miejscu. Nocą wszystkie fontanny są podświetlone, a takie bajeczne widoki zostają w pamięci na bardzo długo. Okolica cudownie nadaje się na długi romantyczny spacer. Dodatkowym atutem są atrakcyjnie wizualnie, przyciągające wzrok apartamenty oferujące wysoki standard zakwaterowania.

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.