Jak zarezerwować i wynająć apartament

Jeżeli pierwszy raz korzystasz z naszego serwisu wynajmu apartamentów,  to dla ułatwienia przedstawiamy krótki opis procesu rezerwacji apartamentu.

Wyszukiwanie apartamentów

Dla twojej wygody przygotowaliśmy kilka formularzy ułatwiających znalezienie odpowiedniego apartamentu.

  • Podstawowa wyszukiwarka apartamentów znajduje się w górnej części strony. Pozwala wyszukiwać na podstawie takich kryteriów, jak region (czyli apartamenty w górach, apartamenty nad morzem, apartamenty nad jeziorami oraz apartamenty w dużych miastach). Po wybraniu regionu możesz (ale nie jest to konieczne) dokładnie doprecyzować, które miasto wybrałeś na wakacyjny wyjazd. Po wybraniu miejsca możesz dokładnie wybrać termin, w jakim chciałbyś wynająć apartament. Po kliknięciu przycisku „Szukaj apartamentu” zostanie wyświetlona pod spodem lista apartamentów, która dokładnie spełni Twoje wybrane kryteria.
  • Zaawansowana wyszukiwarka apartamentów jest dostępna po kliknięciu przycisku „Więcej opcji” usytuowanego na dole podstawowej wyszukiwarki. Dzięki temu, poza kryteriami zawartymi w podstawowej wyszukiwarce, możesz określić szczegóły dotyczące poszukiwanego apartamentu, takie jak: jego powierzchnia, liczba pokojów, maksymalna cena za dobę, liczba osób dorosłych i dzieci, odległość od centrum miasta, plaży czy wyciągu narciarskiego. Po zdefiniowaniu zapytania i kliknięciu przycisku „Szukaj apartamentu” zostanie wyświetlona pod spodem lista apartamentów, która dokładnie spełnia Twoje szczegółowe kryteria.
  • Menu na dole strony zawiera również listę miast, w których oferujemy apartamenty na wynajem.

Przeglądanie wyników z listą apartamentów do wynajęcia

Lista apartamentów jest wyświetlana po zakończeniu wyszukiwania przez wyszukiwarkę lub po wybraniu lokalizacji w menu. Dla ułatwienia poszukiwania listę z apartamentami można sortować względem wybranego kryterium, tj.: nazwa, cena, powierzchnia, miasto, odległość od plaży, odległość od centrum, liczba pokojów. 

Na liście znajduję się zdjęcie przedstawiające ten konkretny apartament oraz: jego nazwa, cena wynajmu za dobę, nazwa miasta oraz powierzchnia apartamentu. Po najechaniu myszką na zdjęcie zostanie wyświetlone większe zdjęcie oraz szczegółowe informacje. Po kliknięciu zdjęcia lub przycisku przejedziemy do szczegółowego opisu apartamentu, galerii zdjęć, mapy pokazującej lokalizację, szczegółowego cennika, kalendarza przedstawiającego wolne terminy oraz opcji umożliwiającej rezerwację.

Rezerwacja apartamentu

Po wybraniu odpowiedniego apartamentu, wybierz datę przyjazdu i wyjazdu, a następnie kliknij przycisk „Rezerwuj termin”, co spowoduje przejście do terminarza pokazującego dostępne terminy. Poszczególne dni są oznaczone odpowiednimi kolorami: szare pole z granatowym numerem oznacza dzień wolny, szare pole z jasnoniebieskim numerem — dzień niedostępny, jasnoczerwone z białym numerem — zarezerwowany, białe z jasnoniebieskim — oczekujący na rezerwację, natomiast niebieskie z granatowym numerem oznacza Twoją wybraną rezerwację.

Aby wybrać termin, kliknij dzień, w którym chcesz rozpocząć pobyt, a następnie w dzień, w którym chcesz zakończyć pobyt. Wybrane dni zostaną zaznaczone kolorem niebieskim, a numery dni staną się granatowe. Pod terminarzem zostaną wyświetlone informację na temat wybranego terminu, całkowitego kosztu pobytu, wysokości zaliczki oraz, jeżeli są są dostępne, opcjonalne zniżki lub dopłaty. Jeżeli miałbyś jakieś pytania i uwagi, można je wprowadzić w pole „Uwagi”. Kliknij przycisk „Rezerwuj”, aby przejść do kolejnego kroku. Po tym zostanie wyświetlone podsumowanie. W razie potrzeby możesz wrócić do terminarza i zmienić termin rezerwacji.

Jeśli korzystasz z naszego portalu po raz pierwszy, skorzystaj z formularza rejestracyjnego. Wypełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdką oraz zaznacz pole wyboru akceptacji regulaminu (pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem, do którego możesz przejść po kliknięciu opcji „Regulamin serwisu”) i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Następnie kliknij przycisk „Zarejestruj się”.

Po rejestracji na Twój email zostanie przesłana wiadomość zawierająca link aktywacyjny. Kliknij link aktywacyjny w celu potwierdzenia rejestracji i postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na stronie i w wiadomościach.

Jeżeli już jesteś zarejestrowany, wystarczy, że wprowadzisz login (adres email) oraz hasło, a następnie potwierdzisz.

Jeżeli nie pamiętasz hasła, odszukaj je w wiadomościach otrzymanych po rejestracji albo skorzystaj z opcji odzyskania hasła. W tym celu kliknij przycisk „Odzyskaj hasło”. Zostanie otwarte nowe okno przeglądarki na stronie, na której należy wpisać adres email użyty do rejestracji. Następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Na twój adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym zmianę hasła.

Aby dokończyć rezerwację, właściciel lokalu musi potwierdzić dostępność wybranego przez Ciebie apartamentu. Zostaniesz o tym poinformowany emailem w ciągu 2 dni roboczych, a w Twoim panelu rezerwacja zmieni status. Po otrzymaniu tego potwierdzenia należy w ciągu 2 dni wpłacić zaliczkę, korzystając z bezpiecznego systemu płatności PAYU.

Wpłaty możesz dokonać, klikając link w wiadomości potwierdzającej lub po zalogowaniu się do Panelu użytkownika. Po wybraniu jednej z tych opcji zostaniesz przeniesiony na stronę zawierającą listę banków oraz opcję płatności kartą kredytową. Wybierz bank, w którym posiadasz konto. Spowoduje to bezpieczne przeniesienie na stronę płatności Twojego banku, na której możesz dokonać wpłaty zaliczki. 


Po dokonaniu wpłaty zaliczki otrzymasz emailem potwierdzenie rezerwacji apartamentu oraz dane kontaktowe do Twojego opiekuna rezerwacji.
 
Pozostałą należność należy uregulować już na miejscu, w dniu przyjazdu, podczas odbioru kluczy do apartamentu.

Życzymy udanego urlopu.

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.