O nas

Ten serwis powstał z potrzeby. Z potrzeby stworzenia narzędzia, z którego chcielibyśmy korzystać my sami.

Chcieliśmy zapewnić użytkownikowi możliwość szybkiego znajdowania, selekcjonowania, wybierania i rezerwowania apartamentów wszelkiego rodzaju. Chcieliśmy dostarczyć produkt, który wyeliminuje wszystko to, czego nie lubimy: telefonowanie, długotrwałe szukanie, niezliczone próby wysyłania zapytań o cenę (dostępność) zakończone odmowami (brakiem odpowiedzi)…

Marzyliśmy o stworzeniu narzędzia, dzięki któremu Użytkownik w końcu poczuje się pewnie i bezpiecznie.

Bo przecież znamy tę branżę. Działamy w niej od ponad dziesięciu lat. Tworzymy wiodące portale miejscowości turystycznych. Prowadzimy wielopłaszczyznowy consulting w obszarze promocji obiektów turystycznych w Internecie.

Dlatego dokładnie wiedzieliśmy, jakie kryteria powinien spełniać serwis, który z radością wybiorą wszyscy podróżujący: i single, i pary, i grupy przyjaciół; rodziny z dziećmi, przedstawiciele handlowi, przedsiębiorcy… Wiedzieliśmy, co chcemy osiągnąć.

Niemniej ponad wszystko chcieliśmy stworzyć produkt, z którego będziemy korzystać i my sami. Bo i my jesteśmy entuzjastami podróży, wszelkiego rodzaju — i tych bliskich, i dalekich.

Przeznaczyliśmy na ten cel własne środki; nie czekaliśmy na dotację, jak to dzisiaj w modzie:) Zainwestowaliśmy też pracę zespołu, dokonaliśmy konsultacji merytorycznych i niezliczonych testów.

Efekt naszej pracy jest gotowy. Dlatego, Panie i Panowie…

Zapraszamy! I z niecierpliwością czekamy na Twoją opinię, aby móc go jeszcze bardziej doskonalić.

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.