Zalety apartamentów na wynajem

Czyli dlaczego na wymarzony wypoczynek lepiej wynająć apartament niż obiekt innego rodzaju 

1.    Apartamenty na ogół zapewniają większą powierzchnię niż standardowe pokoje na wynajem czy pokoje hotelowe. 

2.    Dokładnie wiesz, jak apartament wygląda, jaki jest duży, na którym jest piętrze i co posiada na wyposażeniu, gdyż opis i zdjęcia opisują dokładnie konkretny lokal. Natomiast przy wynajmie pokojów w kwaterach czy domach gościnnych nie otrzymujemy często takich  precyzyjnych informacji, gdyż opisy są ogólne, a zdjęcia przedstawiają inne ładniejsze pokoje, które niekoniecznie zostaną nam przydzielone; niestety możemy zostać zakwaterowani w piwnicy albo na gorącym poddaszu.

3.    Apartamenty w większości są usytuowane w nowych lub gruntownie odremontowanych apartamentowcach.

4.    W wielu przypadkach apartamenty są usytuowane w kompleksach apartamentowych z odpowiednią infrastrukturą i udogodnieniami dla turystów, takimi jak: parking, garaż, winda, tereny zielone, place zabaw, a czasami mini-spa czy basen. Kompleksy apartamentowe są często dozorowane przez ochronę.

5.    W wielu przypadkach, po uzgodnieniu z wynajmującym, do apartamentu możemy zabrać swojego psa czy kota.

6.    Wyposażenie apartamentów obejmuje wszystko, czego potrzebujesz podczas wakacyjnego pobytu (w tym np. gadżety plażowe, drobne wyposażenie dla dzieci). Unikasz współdzielenia z innymi turystami urządzeń kuchennych czy łazienki.

7.    W apartamentach na wynajem operatorzy coraz częściej oferują swoim turystom, podobnie jak w hotelach, kompleksowe usługi dzięki czemu goście mogą znaleźć oferty z wyżywieniem,  spa, dostępem do basenów, salą zabaw czy animacjami dla dzieci.

Quality Guarantee JAKOŚĆ
Bestseller NAJLEPSZA CENA
Guarantee 100% BEZPIECZEŃSTWO
PayU logo Płatności PayU
SSL logo Bezpieczne połączenie
THIS WEBSITE USES COOKIES TO IMPROVE YOUR NAVIGATION.
WHEN BROWSING ON OUR WEBSITE, YOU ARE ACCEPTING COOKIES.